×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Power Deep Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Power Deep, İstanbul, Türkiye'den yayın yapmaktadır ve genellikle elektronik müzik sevenlerin tercih ettiği bir radyo kanalıdır. Bu kanal, İstanbul'un yanı sıra Tüm Türkiye'den insanlara ulaşmayı hedeflemektedir. Power Deep, gün boyunca farklı programlar yayınlamaktadır ve her program, dinleyicilerin müzik tercihlerine uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

Kanalın programları arasında, günün saatine bağlı olarak Deep House, Techno, Progressive, Minimal ve daha pek çok türden müzikler yer almaktadır. Ayrıca Power Deep, Türkiye'deki en popüler yerli ve yabancı DJ'lerden canlı yayınlar da yapmaktadır.

Power Deep, elektronik müzik tutkunları için kaçırılmayacak bir radyo kanalıdır. İstanbul'da ya da Türkiye genelinde yaşıyor olsanız da, Power Deep'in yayınlarını kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz.
Power Deep yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Power Deep yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station