×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Power Turk En Iyiler Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Power Turk En Iyiler, İstanbul, Türkiye'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanalın amacı, dinleyicilere Türkiye'den ve dünya genelinden en iyi şarkıları sunarak kaliteli bir müzik deneyimi yaşatmaktır. Kanal, genel olarak İstanbullulara yönelik olsa da, Türkiye'nin diğer bölgelerinde de dinlenebilecek şekilde yayın yapmaktadır.

Power Turk En Iyiler'in programı, gün boyunca en popüler şarkıları çalmakla birlikte, belirli saatlerde özel programlar da sunmaktadır. Sabah saatlerinde dinleyiciler, güne enerjik bir başlangıç yapmak için sabah müzikleri ile güneşli bir güne merhaba diyorlar. Öğleden sonra saatlerinde ise, klasik Türk müziği ve slow parçalardan oluşan rahatlatıcı bir müzik keyfi sunulmaktadır. Akşam saatlerinde ise, popüler Türkçe şarkıların yanı sıra, yurt dışından gelen hit parçalar da yayınlanmaktadır.

Genel olarak Power Turk En Iyiler, kaliteli müzik yayını ile geniş bir müzik kitlemizi kendisine bağlamaktadır.
Power Turk En Iyiler yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Power Turk En Iyiler yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station