×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

PowerTürk Efsane Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
PowerTürk Efsane, İstanbul, Türkiye'ye dayanan bir radyo kanalıdır. Kanal, Türkiye'nin her bölgesindeki müzik severlere hitap ediyor. Gün boyunca mevcut olan birçok programıyla, PowerTürk Efsane, Türkiye'nin en popüler radyo kanallarından biridir.

Kanalın programları, popüler şarkıların yanı sıra, Türkiye'nin en ünlü DJ'lerinden bazılarının özel konukları içeriyor. Dinleyicilere canlı müzik performansları, yeni şarkı tanıtımları, müzik endüstrisindeki son gelişmeler ve haberler hakkında bilgi veriliyor.

PowerTürk Efsane haftanın her günü 24 saat yayın yapmaktadır. Kanal, Türkçe müzik sevenler için yüksek kaliteli bir müzik deneyimi sunmak için büyük bir çaba harcıyor. Milyonlarca dinleyici, PowerTürk Efsane'yi Türkiye'deki en iyi radyo kanallarından biri olarak görüyor.
PowerTürk Efsane yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
PowerTürk Efsane yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station