×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

PowerTürk Taptaze Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
PowerTürk Taptaze, İstanbul'dan yayın yapmaktadır ve Türkiye genelinde bulunan müzikseverler için kurulmuştur. Kanal, özellikle genç dinleyiciler için tasarlanmıştır ve güncel pop, rock, rap ve elektronik müziklerin en son ve en popüler şarkılarını yayınlamaktadır.

Kanalın programı, gün boyunca devam eden müzik yayınlarında sık sık radyo özetleri, müzik haberleri ve sanatçı röportajları gibi parçaları içermektedir. Hafta sonlarındaysa, PowerTürk Taptaze'de DJ'lerin müziğe ilgileri hakkında sohbetler yapmaları ve dinleyicilerden gelen istek şarkıları yayınlanması gibi özel programlar da yer almaktadır.

PowerTürk Taptaze, enerjik müzikleri, sevilen DJ'leri ve sürekli güncellenen şarkı listeleriyle Türkiye'nin pek çok bölgesinde popüler bir radyo kanalıdır.
PowerTürk Taptaze yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
PowerTürk Taptaze yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station