×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Power Türk Akustik Canlı radyo

4.5 5.0'ten itibaren 2 Yorum(lar)
Power Türk Akustik, İstanbul, Türkiye'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, özellikle popüler müziğin akustik versiyonlarını seven dinleyiciler için tasarlanmıştır. Kanal, ağırlıklı olarak İstanbul ve çevresindeki bölgelere yönelik olmakla birlikte, Türkiye'nin diğer bölgelerindeki dinleyiciler de rahatlıkla erişebilmektedir.

Program yapısı, günün farklı saatlerinde farklı müzik türlerine odaklanan belirli zaman çizelgelerine göre düzenlenmiştir. Kanalda yer alan müzikler, geniş bir yelpazede Türkçe pop şarkılarına ve popüler yabancı şarkılara yer vermektedir. İster ofiste çalışırken ister evde dinlenirken, Power Türk Akustik, akustik müzik sevenler için harika bir seçenek olabilir.
Power Türk Akustik yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Power Türk Akustik yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station