×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

PowerDeep Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
PowerDeep İstanbul, Türkiye'den canlı olarak yayın yapan bir radyo kanalıdır. Gün boyunca elektronik müzik severlerin beğenisine sunulacak olan en popüler şarkılarla birlikte yepyeni ve keşfedilmemiş müzikler de çalınır. Kanalın akışı, deep house, techno, minimal, progressive house ve tech house gibi elektronik müzik türleriyle doludur.

PowerDeep, Türkiye genelinde herkesin erişebileceği bir radyo kanalıdır. Kanalın dinleyicileri arasında elektronik müzik tutkunları, DJ'ler ve sanatçılar yer almaktadır.

Programlarda, yerli ve yabancı DJ'lerin canlı setleri ile müzikseverlerin dans etmesine imkan tanınır. Kanal, haftanın her günü ve her saatinde müzik tutkunlarına ulaşmayı hedefler. Güncel program akışı ve programlar hakkında daha fazla bilgi için kanalın resmi web sitesi ziyaret edilebilir.
PowerDeep yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
PowerDeep yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station