×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Power Türk Rocks Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Power Türk Rocks İstanbul'da, Türkiye'de yer alan bir radyo kanalıdır. Kanal, genellikle rock ve metal müzik türlerinde hit şarkılar çalmaktadır ve dinleyicilerine yüksek kaliteli ses deneyimi sunmaktadır. Kanal, İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin farklı bölgelerindeki rock ve metal müzik sevenler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Power Türk Rocks, haftanın her günü sabah 06:00 ile gece 01:00 arasında yayın yapmaktadır. Kanalın programı, genellikle rock ve metal müziğin en iyi şarkılarının yanı sıra, müzikle ilgili haberler ve bilgiler, sanatçı röportajları ve konser bilgileri içermektedir. Kanalın amacı, Türkiye'deki rock ve metal müzikseverleri bir araya getirmek ve onlara müzikle ilgili en iyi deneyimi sunmaktır.
Power Türk Rocks yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Power Türk Rocks yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station