×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radio Dogubayazıt 104.4 FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radio Dogubayazıt 104.4 FM, İstanbul tarafından yayın yapan bir radyo kanalıdır. İstanbul şehrinde hizmet veren bu radyo kanalı, geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir. Özellikle Doğubayazıt bölgesinde yaşayanlar başta olmak üzere, Türkiye'nin dört bir yanından gelen dinleyicileri ağırlamaktadır.

Kanalın şu anki programına bakıldığında, haftanın her günü farklı konseptlerde yayınlar yapıldığı görülmektedir. Sabah saatlerinde başlayan programlar daha çok müzik yayınları ve haber yayınları üzerine odaklanırken, öğle saatlerindeki programlar genellikle sohbet programları olarak hazırlanmaktadır. Akşam saatlerinde ise kitlesel isimler ile gerçekleştirilen röportajlar, toplumun ilgisini çeken programlar arasında yer almaktadır.

Radio Dogubayazıt 104.4 FM, İstanbul'da yaşayan dinleyicilerin yanı sıra, farklı iller ve ülkelerden de dinleyicileri kendisine çekmektedir. Her yaşa hitap eden yayınları ve konseptleri ile kaliteli bir radyo kanalı olarak dikkat çekmektedir.
Radio Dogubayazıt 104.4 FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radio Dogubayazıt 104.4 FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station