×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo 13 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo 13, Tatvan, Türkiye'den bir yerel radyo kanalıdır. Iconu radyosu, ilçe sakinlerine ve çevre bölgelerine hizmet verir. Kanalın programı, gün boyunca çeşitli müzik türlerini içerir ve özellikle Türkçe pop müzik, Türk Halk Müziği ve yerel sanatçıların parçalarını çalar. Ayrıca, radyo haberleri, hava durumu ve yerel etkinliklerden de bahseder.

Radyo 13, her pazartesi, Salı, Perşembe ve Cuma günleri 09:00-12:00 saatleri arasında canlı yayın yapar. Dört saat boyunca radyoda canlı program yapılır. Kanal, ayrıca günlük olarak 17:00-20:00 saatleri arasında çeşitli müzik tarzlarında programlar sunar. Hafta sonları da canlı programlar ve müzik parçaları yayınlamaktadır.

Radyo 13, Tatvan ve çevresindeki dinleyicilerin günlük haberlerine erişebilecekleri, yerel bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda, müzik sevenler için de, çeşitli müzik türlerindeki eserleriyle keyifli bir müzik dinleme deneyimi sunmaktadır.
Radyo 13 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo 13 yayınını radio.net uygulamasında dinle

Bitlis adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station