×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Arabesk Canlı radyo

3.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Radyo Arabesk, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Geniş bir dinleyici kitlesine hitap eden kanal, Arabesk müziğin en sevilen örnekleriyle günlük programlar sunmaktadır. Türkiye'nin her bölgesinde bulunan dinleyiciler tarafından takip edilebilen Radyo Arabesk, özellikle İstanbul'un Anadolu yakasında yoğun bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Programları arasında, popüler Arabesk şarkıların yanı sıra, Arabesk müziğin geçmişine ve icracılarına yönelik özel programlar da bulunmaktadır. Hafta içi her gün sabah saatlerinde başlayan programları, akşam saatlerine kadar devam etmektedir.

Radyo Arabesk, Türkiye'de Arabesk müziğin vazgeçilmez bir temsilcisidir ve geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Her yaş ve kesimden dinleyiciye hitap eden kanal, Türkiye'nin kültürel zenginliğini Arabesk müziğin çeşitli formlarıyla yansıtmaktadır.
Radyo Arabesk yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Arabesk yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station