×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Arabesk Türk Canlı radyo

4.6 5.0'ten itibaren 5 Yorum(lar)
Radyo Arabesk Türk, Istanbul, Türkiye'den bir radyo kanalıdır. Kanal, arabesk müzik sevenler için özel olarak tasarlanmıştır. Türkiye'nin her bölgesindeki insanlar Radyo Arabesk Türk'ü dinleyebilir ve arabesk müzik türünün en iyi örneklerine erişebilirler. İstanbul'daki merkez stüdyolarından yayın yapan kanal, karasal yayınlarının yanı sıra internet üzerinden de dinlenebilir.

Radyo Arabesk Türk'ün programları arasında canlı müzik dinletileri, arabesk müzik tarihine dair programlar ve canlı yayınlanan etkinlikler bulunmaktadır. Kanal, meşhur arabesk sanatçılarından özel röportajların yanı sıra, yeni nesil sanatçıların da performanslarını ve şarkılarını dinleyiciyle buluşturur. Haftanın her günü, 24 saat boyunca yayın yapan kanal, Türkiye'nin önde gelen arabesk müzik kanallarından biridir ve geniş bir dinleyici kitlesi tarafından takip edilmektedir.
Radyo Arabesk Türk yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Arabesk Türk yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station