×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Duble Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Duble, İstanbul'da yayın yapan bir radyo kanalıdır. Günümüz pop müziğinin sevilen şarkılarına yer veren kanal, dinleyicilerine kaliteli ve eğlenceli programlar sunmaktadır. Kanal, özellikle İstanbul ve çevre illerdeki genç nüfusa hitap etmektedir.

Radyo Duble, haftanın her günü güzel müziklerle dolu programları dinleyicilerine sunar. Hafta içi sabahları başlayan "Günaydın Duble" programı, enerjik sunucuları ve dinleyicilerin güne keyifli bir başlangıç yapmasını sağlayan program konseptiyle dikkat çeker. Kanal, öğle saatleri ve akşamüstü de sevilen müzik listeleri ile güne renk katar.

Hafta sonları ise, Radyo Duble farklı konseptlerdeki programlarıyla dinleyicilerini sürprizlerle karşılar. Kahkaha dolu yarışmalar, DJ performansları ve canlı yayınlar hafta sonlarına renk katmaktadır. Radyo Duble, İstanbul'da popüler bir radyo kanalı olmasının yanı sıra online olarak da yayın yaparak, Türkiye geneli dinleyici kitlesine de ulaşmaktadır.
Radyo Duble yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Duble yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station