×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo FG Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo FG, İstanbul'da bulunan bir radyo kanalıdır. Kanalın yayınları, İstanbul ve civar bölgelerdeki dinleyicilere yöneliktir. Radyo FG, 24 saat boyunca kesintisiz müzik yayını yapmaktadır. Kanalın programları arasında, yerli ve yabancı popüler müzikler, DJ setleri ve canlı yayınlar yer almaktadır.

Radyo FG, Türkiye'nin en iyi DJ'leri ile çalışmaktadır ve her hafta sonu özel DJ setleri ve canlı performanslar sunmaktadır.

Kanalın programları arasında, hafta içi sabah saatlerinde yayınlanan "Güne Merhaba" programı, popüler müzik ve sohbet programı "Pop Şamata" ve DJ setlerinin yayınlandığı "Gecelik" programı da yer almaktadır.

Radyo FG, İstanbul'da yayın yapmakta olup, bölgedeki müzikseverlerin tercih ettiği bir radyo kanalıdır.
Radyo FG yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo FG yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station