×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Gezgin Korsan Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Gezgin Korsan, İstanbul, Türkiye'de bulunan bir radyo kanalıdır. Kendi ifadeleriyle "korsan" bir kanal olduklarını öne süren Radyo Gezgin, alternatif, bağımsız ve çeşitli müzik türleri barındıran programlarıyla dikkat çekiyor.

Kanal, genellikle gençlerin ilgi alanlarını hedefleyerek programlarını düzenliyor. Hip-hop, rock, elektro, indie ve Türkçe pop müzik türlerine yer veren Radyo Gezgin, farklı saatlerde farklı programlar yayınlamaktadır.

Hafta içi sabah saatlerinde güncel müzik haberlerini takip eden yayınlarla başlayan kanal, öğleden sonra alternatif müzik tarzını programlarına dahil ediyor. Akşam saatlerinde ise rock müzik, Cuma ve Cumartesi geceleri ise elektro müzik sevenlerle buluşuyor.

Radyo Gezgin Korsan, İstanbul ve çevre bölgelerdeki genç müzik severlerin tercih ettiği bir alternatif radyo kanalıdır.
Radyo Gezgin Korsan yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Gezgin Korsan yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station