×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Gökçeada Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Radyo Gökçeada, Türkiye'nin batısında yer alan Gökçeada adasında bulunan bir radyo istasyonudur. Gökçeada'nın yanı sıra çevre bölgelerden de dinleyicileri bulunmaktadır.

Günlük yayın akışı, genellikle popüler müziklerin çalınması ve haber bültenleriyle devam etmektedir. Ayrıca, çeşitli programlar ve özel yayınlar da bulunmaktadır.

Radyo Gökçeada, aynı zamanda bölgenin kültürel etkinliklerine, festivallerine ve diğer önemli tarihlerine de değinerek, dinleyicilerine yerel bilgiler sunmaktadır.

Kısacası, Radyo Gökçeada, Gökçeada ve yakın bölgelerdeki dinleyicileri için popüler müzik, haberler, programlar ve yerel bilgiler sunan bir radyo istasyonudur.
Radyo Gökçeada yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Gökçeada yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo Gökçeada
Station