×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Gol Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Gol, İstanbul merkezli ve Türkiye'nin her yerinden dinleyicilere ulaşan bir radyo kanalıdır. Futbol ağırlıklı programlarıyla tanınan kanal, özellikle spor meraklıları tarafından tercih ediliyor. Türkiye'nin dört bir yanından canlı maç yayınları ve özel röportajlar yaparak dinleyicilerine spor dünyasında neler olup bittiğini aktarıyor.

Kanalın programları arasında Canlı Maç Yayınları, Futbol Gündemi, Spor Piyasası, ve Futbol Tartışmaları gibi keyifli programlar yer alıyor. Radyo Gol, cumartesi ve pazar günleri İstanbul Futbol Ligi maçlarından özel canlı yayınlarıyla da dinleyicilerinin karşısına çıkıyor.

Radyo Gol, dinleyicilerine en güncel spor gelişmelerini sunmanın yanı sıra, kaliteli yayınları ve tecrübeli radyo programcıları ile de dikkat çekiyor. Dinleyiciler, kanalın sosyal medya hesaplarından da takip ederek, spor dünyasındaki son haberleri ve etkinlikleri takip edebiliyorlar.
Radyo Gol yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Gol yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station