×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo islam Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo İslam, Türkiye'nin İstanbul şehrinde bulunan bir radyo kanalıdır. Kanal, İslami kültür, gelenekler ve dinî yaşam hakkında bilgi sahibi olmak isteyen dinleyiciler için hizmet vermektedir. Kendilerini İslam dinine bağlı olarak tanımlayan dinleyicileri için uygun bir ortam sunan kanal, Türkiye'nin tüm bölgelerine ulaşmaktadır.

Radyo İslam, haftanın her günü 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Kanalın program akışında, Kur'an-ı Kerim okumaları, sohbetler, dini müzikler, siyer programları ve İslami konulu tartışma programları yer almaktadır.

Kanalın amacı, İslam dininin temel prensipleri, ibadetleri, ahlakı ve yaşam biçimi hakkında doğru bilgiler sunarak İslam'ı doğru bir şekilde anlayıp yaşamanın yolunu göstermektir. Radyo İslam, Türkiye'deki İslam toplumunun güncel ihtiyaçlarını karşılamak ve İslam'ın evrensel mesajını yaymak için çalışmaktadır.
Radyo islam yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo islam yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station