×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

RADYO JUKE Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
RADYO JUKE, Türkiye'nin öncü radyo kanallarından biridir. İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır ve Türkiye'nin her bölgesinden dinleyicilerine ulaşmaktadır. Kanal, yalnızca müzik yayınlarına odaklanmakta ve her türlü müzik türünü dinleyicilerine sunmaktadır. Başta yabancı pop müzikler olmak üzere, Türkçe pop şarkıları, Türk sanat müziği eserleri, klasik müzik parçaları gibi birçok farklı müzik zevkine hitap etmektedir.

RADYO JUKE, haftanın her günü sabah 06.00'dan gece yarısına kadar müzik yayını yapmakta ve bu süreçte farklı programlarla dinleyicilerine eğlenceli saatler sunmaktadır. Kanal, aynı zamanda internet üzerinden de yayın yapmaktadır ve bu sayede dünya çapında bir dinleyici kitlesi oluşturmuştur. Kendine özgü müzik tarzı ve kalitesiyle RADYO JUKE, dinleyicilerinin vazgeçilmez radyo kanallarından biridir.
RADYO JUKE yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
RADYO JUKE yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > RADYO JUKE
Station