×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Kampüs 104.7 FM Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Radyo Kampüs 104.7 FM, Türkiye'nin İstanbul şehrinde bulunan bir radyo kanalıdır. Kanal, üniversite öğrencileri ve genç dinleyicileri hedefleyen programlar sunuyor ve İstanbul ve çevre bölgelerde yayın yapıyor.

Radyo Kampüs'ün programları arasında geniş bir yelpaze yer alıyor. Kanal, her türlü müzik türüne yer vererek dinleyicilerin zevklerine uygun müzik yayını yapıyor. Bunun yanında, çeşitli konuları ele alan konuşma programları da bulunuyor.

Radyo Kampüs, haftanın her günü sabah saatlerinden gece yarısına kadar kesintisiz yayın yaparak dinleyicilere kaliteli bir müzik ve haber yayını sunuyor. Kanalın birinci önceliği genç dinleyicilerin ihtiyaçlarına uygun programlar hazırlayarak onların ilgi ve beklentilerini karşılamak.
Radyo Kampüs 104.7 FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Kampüs 104.7 FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo Kampüs 104.7 FM
Station