×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Mer Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Mer, Eskisehir'de faaliyet gösteren bir radyo istasyonudur. Kentte yaşayanlar için özel olarak tasarlanmış olan kanal, müzik, sohbet ve haber programlarını içermektedir. Eskisehir'in tarihi ve kültürel yapısına uygun olarak hazırlanan yayın akışında Türk sanat müziği, Türkçe pop müzikleri, popüler yabancı şarkılar ve hareketli müzikler yer almaktadır. Ayrıca, gün boyunca radyoda düzenlenen programlar arasında güncel haberler, trafik bilgileri ve özel konuklarla yapılan söyleşiler de bulunmaktadır.

Radyo Mer her gün 24 saat yayın yapmaktadır ve Eskisehir'in merkezi ve çevre bölgelerine ulaşmaktadır. Kanal, dinleyicilerine interaktif bir radyo deneyimi sunmaktadır ve istek parça ve mesajlarının yanı sıra, sosyal medya ve telefon yoluyla da dinleyicileriyle etkileşimde bulunmaktadır. Radyo Mer, Eskisehir halkı için eğlenceli, bilgilendirici ve keyifli bir radyo deneyimi sunmaktadır.
Radyo Mer yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Mer yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station