×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Modoko Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Modoko, Türkiye'nin İstanbul şehrinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, hem Türkçe hem de İngilizce yayın yapmaktadır ve uluslararası bir dinleyici kitlesi hedeflemektedir. Radyo Modoko, farklı müzik türlerinde çeşitli programlar sunmaktadır ve popüler şarkılar, caz, klasik müzik ve dünya müziği gibi türlerde çalınan şarkılara yer vermektedir. Kanal ayrıca haber bültenleri, kültür ve sanat programları ve röportajlar gibi çeşitli içerikler sunmaktadır.

Radyo Modoko'nun yayın akışı haftanın yedi günü kesintisiz olarak devam etmektedir. Kanal, hafta içi sabah saatlerinde güncel haberler sunmaktadır ve öğleden sonra müzik programlarına yer vermektedir. Hafta sonu ise, özellikle müzik programlarına yer verilmektedir. Radyo Modoko'nun yayınlarını internet üzerinden de takip edebilirsiniz.
Radyo Modoko yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Modoko yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo Modoko
Station