×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

RADYO ŞOK 92.5 FM Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
RADYO ŞOK 92.5 FM, Türkiye'den bir radyo kanalıdır. İstanbul merkezli olarak hizmet veren kanal, özellikle genç dinleyicilere hitap ediyor. Türkiye'nin her bölgesinde dinlenebilen RADYO ŞOK, günün her saati popüler müziklerin yanı sıra aktüel haberler ve eğlenceli programlar sunuyor.

RADYO ŞOK'un programları arasında sabah kuşağı programı, öğle arası programlar, akşamüstü yayınları ve gece programları da yer alıyor. Haftasonları da özel programlara ev sahipliği yapan kanal, dinleyicilerine müzik ziyafetleri ve keyifli sohbetler sunuyor.

RADYO ŞOK özellikle genç dinleyicilerin kalbini kazanıyor ve her gün yeni şarkıları ve müzik dünyasının gündemini takip edenler için önemli bir kaynak olma özelliği taşıyor. Modern ve dinamik yayın anlayışıyla dikkat çeken RADYO ŞOK, Türkiye'de gençler arasında popüler bir radyo kanalı olarak öne çıkıyor.
RADYO ŞOK 92.5 FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
RADYO ŞOK 92.5 FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > RADYO ŞOK 92.5 FM
Station