×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Ozden Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Özden, Türkiye'nin Nazilli ilçesindeki popüler bir radyo kanalıdır. Nazilli'den tüm Ege bölgesine hitap eden kanal, dinleyicilerine 24 saat boyunca kesintisiz müzik ve güncel haberler sunmaktadır. Kanal, alternatif rock, pop ve Türkçe pop gibi farklı müzik tarzlarına yer vererek geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo Özden'in programları arasında her hafta canlı yayınlanan müzik ve etkinlik programları da bulunmaktadır. Ayrıca, sabah saatlerinde dinleyicilerine güncel haberler ve hava durumu bilgileri de sunulmaktadır.

Kanaldaki kaliteli yayınları ve zengin müzik seçkisi nedeniyle Radyo Özden, bölgedeki en popüler radyo kanallarından biridir. Dinleyiciler, Radyo Özden'i 96,0 frekansından veya online olarak kolaylıkla dinleyebilirler.
Radyo Ozden yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Ozden yayınını radio.net uygulamasında dinle

Aydin adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station