×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Sitesi Kur Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Sitesi Kur, Türkiye'deki İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Kendine özgü müzik tarzı ve programları ile dinleyicilerine hitap etmektedir. Kanalın yayını, Türkiye'nin birçok bölgesine uzanmaktadır ve geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir.

Kanalin programları arasında çeşitli müzik tarzlarından özgün müziklerin yanı sıra, yerli ve yabancı sanatçıların şarkıları, canlı müzik yayınları ve konukları ağırlayan radyo programları yer almaktadır. Radyo Sitesi Kur, haftanın her günü dinleyicilerine istek şarkılarına yer vermektedir.

Kanalın yayın akışı, haftanın her günü sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Radyo Sitesi Kur, içinde barındırdığı farklı müzik tarzları, konukları ve programları ile Türkiye'deki radyo yayıncılığına farklı bir renk katmaktadır.
Radyo Sitesi Kur yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Sitesi Kur yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo Sitesi Kur
Station