×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Soft Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Soft, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Kanalın hedef kitlesi, 35 yaş ve üstü dinleyicilerdir. Geniş bir bölgesel kapsama alanına sahiptir ve Türkiye'nin birçok bölgesinde dinlenebilir.

Kanalın programları arasında, türkçe slow pop ve nostaljik şarkılar yer almaktadır. Haftaiçi ve haftasonu farklı programlarla yayın yapan Radyo Soft, aynı zamanda hava durumu, trafik bilgisi ve güncel haberler gibi önemli bilgileri de dinleyicileriyle paylaşır.

Hafta içi sabah saatlerinde başlayan programa "Günaydın İstanbul" adı verilirken, akşam saatlerinde "Klasikleri Dinliyoruz" programı ile dinleyicilerin isteklerine yer veriliyor. Haftasonları ise "Haftasonu Soft'u" programı ile daha geniş bir format sunulmaktadır.

Radyo Soft, geniş bir dinleyici kitlesi tarafından tercih edilen, kaliteli müzik yayını yapan, güncel bilgilendirme konularına da önem veren bir radyo kanalıdır.
Radyo Soft yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Soft yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station