×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Turan Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Turan, Türkiye'nin birçok bölgesinde yayın yapmaktadır. Merkezi İstanbul'da bulunan kanal, Türkçe müzik ve haber programları sunmaktadır. Radyo Turan, özellikle Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve arabesk müzik sevenlerin tercih ettiği bir radyo istasyonudur.

Radyo Turan'ın programları her gün saat 06:00'da başlar ve gece yarısına kadar devam eder. Kanal, günlük haber bültenleri, tartışma programları, müzik dinletileri ve canlı yayınlar sunmaktadır. Radyo Turan, özellikle Türk popüler müziklerinin yanı sıra, yerel sanatçıların şarkılarını da yayınlamaktadır.

Radyo Turan, Türkiye'nin farklı bölgelerine hitap eden bir radyo istasyonudur. Siz de Türkçe müzik ve haber programlarını seviyorsanız, Radyo Turan'ı dinleyebilirsiniz.
Radyo Turan yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Turan yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo Turan
Station