×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Turkuvaz Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Turkuvaz, Türkiye'nin önde gelen radyo kanallarından birisidir. İstanbul merkezli olan bu radyo kanalı, Türkiye genelinde yayın yapmaktadır. Kanalın hedef kitlesi ise geniş bir dinleyici kitlem olan ve özellikle pop ve Türk sanat müziği sevenlerdir.

Radyo Turkuvaz, çeşitli programlarla dinleyicilerine keyifli bir radyo deneyimi sunmaktadır. Sabah ve öğlen saatlerinde güncel haberlerin yer aldığı haber programları yayınlanırken, öğleden sonra ve akşam saatlerinde popüler müzik ve sohbet programlarına yer verilmektedir. Kanalın en dikkat çekici programlarından birisi de Dinleyicilerle Şenlikli Saatler adlı programıdır. Bu programda dinleyiciler, müzik istekleri yaparken aynı zamanda çeşitli yarışmalarla çeşitli ödüller kazanma şansına sahip olmaktadır.

Radyo Turkuvaz, Türkiye'nin en sevilen radyo kanallarından birisi olarak Türk müziği ve pop müziği sevenlerin kalbinde yer edinmiştir.
Radyo Turkuvaz yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Turkuvaz yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo Turkuvaz
Station