×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Viva Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Viva, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır ve geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir. Kanal, Türkiye'nin farklı bölgelerindeki dinleyicilerine ulaşarak, yerel ve ulusal konular hakkında zengin içerik sunmaktadır.

Radyo Viva'nın programları, popüler müzikle birleşen haber, spor, kültür ve sanat gibi çeşitli konulara ağırlık verir. Kanal, haftanın yedi günü müzik şölenleri sunar ve birbirinden ünlü DJ'lerin performanslarına ev sahipliği yapar.

Radyo Viva'nın halka açık yayın programları arasında, gün içinde radyo draması, röportajlar ve canlı telefon bağlantıları ile sohbet programları yer almaktadır. Ülke genelinde önemli resmi anma günleri ve özel günler için özel yayınlar yaparlar.

Radyo Viva, güçlü müzik yelpazesi, kaliteli programları ve dinamik yayın anlayışı ile Türkiye'deki en popüler radyo kanallarından biridir.
Radyo Viva yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Viva yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station