×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Yıldız Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Yıldız, Türkiye’nin önde gelen radyo kanallarından biridir. İstanbul merkezli olan bu yayın, Türkiye'nin birçok bölgesinden dinleme imkanı sunmaktadır. Radyo Yıldız, Türkçe pop müzik, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Türkü, nostaljik ve slow şarkılar gibi birçok müzik türünde programlar sunmaktadır.

Kanalın programları arasında ünlü konukların röportajları, hit şarkılardan oluşan playlistler, güncel konulara yer veren canlı yayınlar gibi birçok çeşitlilik bulunmaktadır. Bu sayede dinleyiciler her tarza hitap eden bir yayın akışı ile günün her saatinde keyifli vakit geçirebilir.

Radyo Yıldız, hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere 7 gün 24 saat boyunca canlı yayın yapmaktadır. Kanalın popüler programlarının yanı sıra, yayın akışı doğrultusunda farklı konulara da zaman ayırmaktadır.

Radyo Yıldız, geniş kitlelere hitap etmeyi hedefleyen bir yayın olduğundan, Türkiye'nin dört bir yanındaki dinleyicilere hitap etmektedir.
Radyo Yıldız yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Yıldız yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo Yıldız
Station