×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo2000 Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo2000, Türkiye'nin önde gelen radyo kanallarından biridir. İstanbul merkezli olan kanal, ülkenin her bölgesinde yayın yapmaktadır. Geniş bir dinleyici kitlesine hitap eden Radyo2000, kaliteli ve özgün programları ile dikkat çekmektedir.

Kanalın programları arasında Türkçe popüler müzik, slow şarkılar, Türk sanat müziği ve halk müziği gibi farklı tarzlardaki müzikler yayınlanmaktadır. Bunun yanı sıra, haber ve güncel konular ile ilgili programlar da yer almaktadır. Radyo2000, her gün saat 08:00 ile 00:00 arasında kesintisiz yayın yapmaktadır.

Dinleyiciler, Radyo2000'in yüksek ses kalitesi, deneyimli sunucuları ve zengin içeriği sayesinde keyifli bir radyo deneyimi yaşamaktadırlar. Kanalın amacı, dinleyicilerin müzik ve program keyfini en üst düzeyde tutarak onlara hizmet etmektir.
Radyo2000 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo2000 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo2000
Station