×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo 45'lik Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo 45'lik, Türkiye'de yer alan popüler bir radyo istasyonudur. İstanbul merkezli olarak yayın yapmaktadır. Geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir ve özellikle Türk pop müziğine ilgi duyanlar için ideal bir seçenektir.

Radyo 45'lik, gün boyunca çok çeşitli müzik türleri sunar. Hafta sonları özel canlı yayınlar ve konuklar da radyonun programları arasında yer alır. Yerel ve ulusal haberler, trafik bilgisi, hava durumu raporu ve kültür-sanat etkinlikleri gibi tematik programları da mevcuttur.

Radyo 45'lik, kaliteli ve dinamik yayın anlayışıyla takipçilerinin favorisi olmayı başarmıştır. Güçlü ve enerjik bir tarzı vardır ve dinleyicilerine keyifli bir radyo deneyimi sunar.
Radyo 45'lik yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo 45'lik yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo 45'lik
Station