×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Akustikland - Radyoland Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Akustikland - Radyoland İstanbul, Türkiye merkezli bir radyo istasyonudur. Ana hedefi dinleyicilere Türkçe pop, rock ve alternatif müzik sunmaktır. Bölgesel açıdan İstanbul, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde dinleyici kitlesine sahiptir.

Akustikland - Radyoland, farklı bir müzik türü sunarak dinleyicilerin beklentilerini karşılama konusunda iddialıdır. İstasyon, geniş bir program yelpazesine sahiptir ve her gün canlı yayınlar ve podcast'ler sunar. Cuma ve cumartesi akşamları, popüler Türk sanatçıları ve grupları konserlerinin kayıtlarının yayınlandığı bir müzik programına sahiptir.

Akustikland - Radyoland, Türk popüler müzik sahnesindeki yeni ve yenilikçi sanatçılara şans vermektedir ve bu nedenle farklı bir dinamik sunar. İstasyon, dinleyicilere, bölgesel müzik akımlarından uluslararası hitlere kadar geniş bir yelpazede müzik sunarak onlara özel bir radyo deneyimi yaşatır.
Akustikland - Radyoland yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Akustikland - Radyoland yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station