×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Alem FM 89.2 Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Alem FM 89.2 Türkiye'nin İstanbul şehrinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, Türkiye genelindeki dinleyicilere hitap etmektedir ancak özellikle İstanbul ve çevresinde yoğun bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Kanalın programları, güncel haberler, popüler müzikler, sağlık ve yaşam tarzı konuları, kültür-sanat alanları ve spor dünyası gibi birçok alanı kapsamaktadır. Sabah saatlerinde sunduğu programıyla güne dinamik bir başlangıç sunarken, akşam saatlerinde farklı konulara odaklanan programlar sunmaktadır.

Ayrıca, Alem FM 89.2 Türkiye'de popüler olan birçok sanatçı ve müzik grubunu da konuk ederek dinleyicileriyle buluşturmayı amaçlamaktadır. Kanalın sunduğu yayınlar internet üzerinden de takip edilebilmektedir.
Alem FM 89.2 yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Alem FM 89.2 yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station