×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Easyland - Radyoland Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Easyland - Radyoland, İstanbul'dan yayın yapan bir radyo istasyonudur. İstanbul ve çevre bölgelerdeki dinleyicilere hitap eden kanal, 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapmaktadır. Kanalın programları arasında slow müzik, pop, jazz ve blues gibi farklı tarzlarda müzik yayınları bulunmaktadır. Hafta içi sabah saatlerinde düzenlenen talk show programları, dinleyicilerin güne keyifli bir başlangıç yapmasına olanak sağlamaktadır.

Easyland - Radyoland, huzur dolu bir müzik deneyimi sunarak dinleyicilerinin stres atmasına yardımcı olmaktadır. Kanalın DJ'leri sık sık dinleyicilerinden gelen istekleri de değerlendirerek yayın akışını şekillendirmektedir.

Toplumsal konulardan ziyade müziğe ağırlık veren Easyland - Radyoland, geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Kanalı, arabesk ve hızlı tempolu müziklerden uzaklaşmak isteyen İstanbul ve çevre bölgelerdeki dinleyicilerin ilgiyle takip ettiği bir radyo istasyonudur.
Easyland - Radyoland yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Easyland - Radyoland yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station