×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Houseland - Radyoland Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
İstanbul'un Radyoland'ında bulunan Houseland adlı radyo istasyonu, dinleyicilerine evlerini güzelleştirmeye yönelik ilham veren programlar sunuyor. Kanalın hedef kitlesi dekorasyon, tasarım ve ev geliştirme konularına meraklı olan geniş bir kitledir.

Houseland, haftanın her günü canlı yayınları ve özenle seçilmiş müzikleriyle dinleyicilerin beğenisine sunuluyor. Kanalın başlıca programları arasında, ev dekorasyonu, mobilya seçimi, renk uyumu ve yenilikçi teknolojilerle ilgili bilgilendirici programlar yer alıyor. Ayrıca, kendi evlerinin iç tasarımını yapmak isteyenler için harika tasarım fikirleri sunuluyor.

Houseland, İstanbul'da konuşlu olmasına rağmen, Türkiye'nin dört bir yanındaki ev sahiplerine hitap etmektedir. Günlük program akışı ve program detayları Houseland'ın resmi internet sitesinde yer almaktadır ve internet aracılığıyla da dinlenebilmektedir.
Houseland - Radyoland yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Houseland - Radyoland yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station