×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Müzeyyen - Radyoland Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Müzeyyen - Radyoland, İstanbul, Türkiye’den yayın yapan bir radyo istasyonudur. Kanal, tüm Türkiye genelindeki dinleyicilerine hitap eder ve tam bir müzik keyfi sunar. Adını Türk halk müziği sanatçısı Müzeyyen Senar’dan alan kanal, Türk müziğinin yanı sıra Arapça, Yunanca, Ermenice ve Kürtçe şarkılara da yer verir.

Müzeyyen - Radyoland'un programı, gün boyunca farklı müzik türlerine sahip şarkılar içerir. Kanalda yer alan programların arasında, sabah saatlerinde keyifli bir kahvaltı eşliğinde müzik ziyafeti sunan "Kahvaltıda Müzeyyen", öğle saatlerinde herkesin sevdiği şarkıları çalan "Popüler Müzik" ve akşamüstü manzarasına eşlik eden romantik şarkılarla "Akşam Serenatı" gibi özel programlar da yer alır.

Müzeyyen - Radyoland, Türkiye'nin birçok kentinde yayın yapan diğer radyo istasyonlarından farklı olarak, geniş bir müzik yelpazesi sunarak her müzikseverin beklentisini karşılar.
Müzeyyen - Radyoland yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Müzeyyen - Radyoland yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station