×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Sari Tramvay - Radyoland Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Sari Tramvay - Radyoland, Istanbul'un merkezinde bulunan bir radyo istasyonudur. Kanalın odak noktası Türkiye'nin her bölgesinden dinleyenleri hedeflemektir, ancak özellikle şehir merkezinde yaşayan genç dinleyicileri hedeflemektedir.

Kanalın programında çeşitli müzik tarzlarına yer verilmektedir. Gün boyunca en yeni pop şarkıları, Türk sanat müziği ve Türkçe rap gibi farklı türlerde müzikler dinleyebilirsiniz. Ayrıca, hafta sonları özel programlar sunulmaktadır.

Sari Tramvay - Radyoland, özellikle genç dinleyiciler için ideal bir seçenektir. Şehirde yaşayanlar için günlük hayatlarında bir araç olarak, özellikle trafik sıkışıklığına yakalanmaktan kaçınmak için radyoyu açmak isteyenler için de idealdir. Kanalın özellikle sabah saatlerindeki programları, güne iyi bir başlangıç yapmak isteyenler için de idealdir.
Sari Tramvay - Radyoland yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Sari Tramvay - Radyoland yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station