×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Zenland - Radyoland Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Zenland Radyoland, Istanbul, Türkiye'de bulunan bir radyo kanalıdır. Kanal, gençlere ve geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir. Zenland Radyoland, modern pop müzikleri, hip hop ve R&B şarkıları çalar. Kanalın yayın akışında ayrıca, genel kültür, teknoloji, sağlık ve fitness gibi konuları ele alan programlar da yer almaktadır.

Kanalın programları, hafta içi her gün sabah saat 7'de başlar ve gece yarısına kadar devam eder. Zenland Radyoland’un en sevilen programları arasında, "Müzikle Başlayan Gün", "Avrupa'nın En İyi Radyo Şovları" ve "Soru-Cevap Saati" yer almaktadır.

Zenland Radyoland, İstanbul'daki gençlerin ve geniş bir dinleyici kitlesinin beğenisini kazanmıştır. Kanal, sadece İstanbul'da değil, aynı zamanda Türkiye'nin diğer bölgelerinde de popülerdir. Müzik için tutkuyla yanıp tutuşan, gündelik hayata dair meraklı herkesin keyifle dinlediği bir radyo kanalıdır.
Zenland - Radyoland yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Zenland - Radyoland yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station