×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo POP Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo POP Türkiye, İstanbul'dan yayın yapan sevilen bir radyo kanalıdır. Türkiye genelinde yayın yapmaktadır ve asıl hedef kitlesi gençlerdir. Kanalda gün boyu pop müzik çalınmaktadır ve dinleyicilerin istekleri de büyük ölçüde dikkate alınmaktadır.

Haftanın belirli günlerinde programlar bulunmaktadır. Örneğin Pazartesi günleri pop müzik dünyasında olan bitenler anlatılmakta, Çarşamba günleri popüler şarkıların hikayeleri dinleyicilerle paylaşılmaktadır. Kanalda ayrıca ünlü müzik sanatçılarıyla yapılan röportajlar da yayınlanmaktadır.

Radyo POP Türkiye, gençlerin müzik dünyasındaki trendlerden haberdar olması için ideal bir kanaldır. Geniş şarkı listesi ve eğlenceli yayınlarıyla her zaman dinleyicilerin kalbinde yer almaktadır.
Radyo POP yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo POP yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo POP
Station