×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Kalifornien Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Spor Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo Spor, Türkiye'de faaliyet gösteren bir radyo kanalıdır. Türkiye'nin tüm bölgelerine hitap eden kanal, spor haberleri, yorumları ve canlı maç yayınları sunmaktadır. Kanalın programları arasında popüler sporcular ve antrenörlerle yapılan özel röportajlar da yer almaktadır.

Radyo Spor'un yayın akışı oldukça çeşitlidir. Sabah saatlerinde güncel spor haberleri verilirken, öğleden sonra ve akşam saatlerinde canlı maç yayınlarına yer verilmektedir. Ayrıca hafta sonları, özellikle futbol maçlarının yoğun olduğu saatlerde, özel yayınlar düzenlenmektedir.

Kanal, spor tutkunları için ideal bir radyo seçeneği olmanın yanı sıra, futbol, basketbol, voleybol, tenis ve diğer sporlarla ilgilenen herkesin ilgisini çekmektedir. Radyo Spor, kaliteli yayınları ve deneyimli spikerleri ile Türkiye'deki spor radyo kanalları arasında önde gelen isimlerdendir.
Radyo Spor yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Spor yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo Spor
Station