×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Turkuvaz 90.2 FM Canlı radyo

1.5 5.0'ten itibaren 2 Yorum(lar)
Radyo Turkuvaz, Türkiye'nin İstanbul kentinde yer alan 90.2 FM frekansında yayın yapan bir radyo istasyonudur. Kanal, özellikle İstanbul ve çevre bölgelerdeki dinleyicilere hitap etmektedir. Radyo Turkuvaz, geniş bir program yelpazesi sunarak dinleyicilerine farklı müzik türleri, haberler ve eğlence programları sunmaktadır.

Radyo Turkuvaz'ın programları arasında popüler müzik parçalarının yanı sıra Türkçe pop, arabesk ve Türk Halk müziği de bulunmaktadır. Kanalın haber programları, güncel haberleri ve ana gündemi takip eden özgün içerikleri ile dikkat çekmektedir. Radyo Turkuvaz'ın eğlenceli programları ise, konukları ve ilginç sohbetleri ile dinleyicilerin keyifli vakit geçirmesine olanak sağlamaktadır.

Radyo Turkuvaz haftanın her günü, sabah saatlerinden gece yarısına kadar yayın yapmaktadır. Kanalın programları, her yaş grubundan dinleyiciye hitap etmektedir. Radyo Turkuvaz'ın geniş müzik yelpazesi, özgün haberleri ve eğlenceli programları ile İstanbul ve çevresindeki dinleyicilerin gözdesi haline gelmiştir.
Radyo Turkuvaz 90.2 FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Turkuvaz 90.2 FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station