×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

radyo VIVA Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Radyo VIVA, İstanbul, Türkiye'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Kanal, Türk pop müziği ve yerel hitlerin yanı sıra dünya müziği de dahil olmak üzere geniş bir müzik yelpazesi sunar. Radyo VIVA, dinleyicilerine gün boyunca canlı programlar, talk show'lar ve özel etkinlikler sunar.

Kanalın hedef kitlesi özellikle İstanbul ve Marmara Bölgesi'ndeki genç yetişkinlerdir. Program saatleri, sabah saatlerinden gece yarısına kadar değişir ve her gün farklı konseptlerde yayın yapılır.

Radyo VIVA, genç ve dinamik bir atmosfer sunar ve dinleyicileri geniş bir müzik yelpazesinden keyif almaya davet eder. Kanal, özellikle pop müzik sevenler arasında popülerdir ve sık sık radyo istasyonlarının zirvesinde yer alır.
radyo VIVA yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
radyo VIVA yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > radyo VIVA
Station