×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Ravza FM Canlı radyo

3.0 5.0'ten itibaren 5 Yorum(lar)
Ravza FM, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır ve Türkiye'nin farklı bölgelerindeki dinleyicilere hitap etmektedir. 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapan Ravza FM, dinleyicilerine deneyimli programcıları ve geniş bir müzik yelpazesi sunmaktadır. Kanalın programında popüler Türkçe pop ve arabesk müzik, ilahiler ve dini sohbet programları yer almaktadır.

Ravza FM, Güneydoğu Anadolu, Doğu Anadolu, Akdeniz ve Ege bölgeleri başta olmak üzere Türkiye'nin birçok bölgesinden ve yurt dışındaki insanlara da radyo yayını yapmaktadır. Kanal, her yaş grubuna hitap eden programları ile dinleyicilerine kaliteli bir radyo deneyimi sunmaktadır. İstanbul'da 102.7 frekansından, online olarak ise www.ravzafm.com.tr adresinden dinlenebilmektedir.
Ravza FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Ravza FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station