×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Retro Turk Canlı radyo

1.3 5.0'ten itibaren 3 Yorum(lar)
Retro Turk, İstanbul merkezli yer alan bir radyo kanalıdır. Kanal, Türkiye'nin birçok bölgesine yayın yaparak, geniş bir kitleye hitap eder. Retro Turk, nostaljik müzikleriyle dinleyicilerini geçmişe götürürken, günümüzün trendlerinden uzaklaşarak kendine özgü bir tarz oluşturuyor.

Programları, gün boyunca en sevilen Türkçe pop ve slow şarkılarına yer veriyor. Özellikle 70'ler, 80'ler ve 90'ların unutulmaz şarkıları Retro Turk'un öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor.

Kanal, hafta içi ve hafta sonu kendine özgü programlar ve özel yayınlar sunarak, dinleyicilerine farklı bir radyo deneyimi sunuyor. Herhangi bir reklam veya kesinti olmaksızın, kesintisiz bir müzik ziyafeti sunan Retro Turk, Türkiye'deki nostaljik müzik tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biridir.
Retro Turk yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Retro Turk yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station