×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Radyo Romantik Türk Canlı radyo

3.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Radyo Romantik Türk Ankara, Türkiye merkezli bir radyo kanalıdır. Kanalın programları, genellikle romantik Türkçe şarkılara odaklanır ve dinleyicilerine günün her saati keyifli bir müzik deneyimi sunar. Ankara ve çevre illerden yoğun bir dinleyici kitlesi tarafından takip edilen kanalın, çalışma saatleri boyunca özellikle ofislerde ve arabalarda tercih edildiği bilinmektedir.

Radyo Romantik Türk'ün programları arasında, her gün sabah 08.00 ve akşam 18.00 arasında yayınlanan “Kahve Molası” isimli program oldukça popülerdir. Ayrıca, kanalın hafta sonları özel yayınları da dinleyenlerin beğenisini kazanmaktadır. Hafta içi ve hafta sonu boyunca sürekli olarak Türkçe romantik şarkılar yayınlanan Radyo Romantik Türk, kaliteli müzik anlayışı ile dinleyicilerin gönlünde taht kurmuştur.
Radyo Romantik Türk yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Radyo Romantik Türk yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Radyo Romantik Türk
Station