×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Semerkand Radio Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Semerkand Radyo, İstanbul merkezli bir radyo istasyonudur. İslami konulara odaklanan Semerkand Radyo, Türkiye'nin her bölgesinde dinleyicilere hizmet vermektedir. Programları arasında Kuran-ı Kerim'un okunması, dini sohbetler, ilahiler ve dua gibi içerikler yer almaktadır.

Semerkand Radyo'nun programlarına genellikle sabahın erken saatlerinden gece yarısına kadar aralıksız devam ederken, ramazan ayı boyunca özel programlar da yapmaktadır. Radyo kanalı, İslam dinini anlatma, anlama ve katılımcılara ulaşma amacı ile yayın yapmaktadır.

Semerkand Radyo, içerikleri ile dinleyicilerinin ruhsal ihtiyaçlarına cevap verirken, geleneksel Türk kültürüne de vurgu yapmaktadır. Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Malatya gibi Türkiye'nin birçok ilinde FM frekansları üzerinden yayın yapan radyo kanalı, aynı zamanda internet üzerinden de dinlenebilmektedir.
Semerkand Radio yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Semerkand Radio yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station