×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Ses Radyo Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
Ses Radyo, Türkiye'de bulunan bir radyo istasyonudur. Kahramanmaraş, Adana, Mersin, Gaziantep, Kilis gibi illerde bulunan dinleyicilerine hizmet vermektedir. 1992 yılında yayın hayatına başlamış olan Ses Radyo, Türkçe müzik, popüler şarkılar, slow müzik, caz gibi çeşitli türlerde programlar sunmaktadır.

Hafta içi her gün 06:00-09:00 arası "Güne Başlarken" programı, 09:00-12:00 arası "Öğle Arası" programı, 12:00-15:00 arası "Seste Kal" programı, 15:00-18:00 arası "İşten Çıkarken" programı, 18:00-21:00 arası "Akşam Keyfi" programı ve 21:00-24:00 arası "Gece Yarısı" programı yayınlanmaktadır. Ayrıca hafta sonları da özel programlar ve canlı müzik yayınları yapılmaktadır.

Ses Radyo, kaliteli yayınları ve deneyimli programcıları ile dinleyicilerinin ilgi odağı haline gelmiştir. Her yaşa ve müzik zevkine hitap eden programlarıyla, keyifli bir radyo deneyimi sunmaktadır.
Ses Radyo yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Ses Radyo yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > Ses Radyo
Station