×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

SOYLU Medya Canlı radyo

0.0 5.0'ten itibaren 0 Yorum(lar)
SOYLU Medya, Türkiye merkezli bir radyo kanalıdır. Kanal, Türkiye'nin birçok bölgesine yayın yapmaktadır ve ülkenin en popüler radyo istasyonlarından biridir. Kanal, çeşitli programlar sunmaktadır ve müzik, haber ve eğlence gibi konuları kapsar.

SOYLU Medya'nın programları arasında güncel haberler, popüler şarkıları içeren müzik listeleri, programcıların sunduğu tarzları ve diğer eğlenceli etkinlikler yer alır. Kanalın genel tarzı popüler ve enerjik olmakla birlikte, herkesin ilgisini çekebilecek programa sahiptir. Dinleyicileri en yeni müzikler ve trendleri takip edebilirler aynı zamanda yerel ve ulusal haberler hakkında bilgi sahibi olabilir.

SOYLU Medya, çeşitli saatlerde programları yayınlamaktadır ve dinleyicilere sürekli olarak güncel içerik sunmaktadır. Kanalın hedefi, dinleyicilere ülkedeki en iyi radyo deneyimini sunmak ve dinleyicilerin geniş bir yelpazede program seçenekleri olduğundan emin olmaktır.
SOYLU Medya yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
SOYLU Medya yayınını radio.net uygulamasında dinle
Açılış sayfası > SOYLU Medya
Station