×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Standart.FM Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Standart.FM, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Geniş bir dinleyici kitlesine hitap eden bu kanal, özellikle İstanbul ve Marmara bölgesinde popülerdir. Standart.FM, 7/24 yayın yapmakta ve birçok farklı programıyla dinleyicilerine hizmet vermektedir.

Standart.FM'nin programları arasında en popüler olanları arasında müzik programları yer alır. Farklı türlerde müzik yapma fırsatı veren bu programlar sayesinde, herkesin zevkine hitap eden bir müzik dinleyebilirsiniz. Kazasker'den Ne Nerede programı, standart.fm'in en sevilen programları arasındadır.

Standart.FM, haber, eğlence ve kültür gibi birçok farklı konuda da programlar sunmaktadır. Özellikle İstanbul'dan gündemdeki haberlerin takibini yapmak isteyenler, Standart.FM'yi tercih etmektedirler.

Sonuç olarak, Standart.FM güçlü anteni sayesinde Marmara bölgesinde geniş bir dinleyici kitlesine hitap eden İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Müzik, haber, eğlence ve kültür alanlarında zengin bir programa sahip olan bu kanal, dinleyicilerine kaliteli bir radyo deneyimi sunar.
Standart.FM yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Standart.FM yayınını radio.net uygulamasında dinle
Station