×

Bölgedeki radyo istasyonları:

Tüm iller Adana Afyonkarahisar Aksaray Amasya Anatolien Ankara Antalya Artvin Aydin Balikesir Bayburt Bilecik Bitlis Bursa Çorum Denizli Diyarbakir Düzce Edirne Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Isparta Istanbul Izmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Karpatenvorland Kars Kayseri Kirklareli Kocaeli Konya Malatya Marmara Mersin Muğla Muş Nevşehir Osmaniye Rize Samsun Siirt Şirnak Sivas Tekirdağ Trabzon Uşak Yalova Yozgat Zonguldak
Menu

Tempo FM Çorlu Canlı radyo

5.0 5.0'ten itibaren 1 Yorum(lar)
Tempo FM Çorlu, Türkiye'nin Çorlu ilçesinde yer alan bir radyo kanalıdır. Kanal, Çorlu ve çevre bölgelerde yayın yapmakta ve bölgenin en çok dinlenen radyo kanalları arasında yer almaktadır.

Tempo FM Çorlu, gündüz ve gece boyunca özenle hazırlanan programları ile dinleyicilerine zengin bir müzik ziyafeti sunmaktadır. Her gün farklı konuları ele alan programlar, haber bültenleri, spor yayınları ve canlı müzik yayınları gibi çeşitli içeriklerle dinleyicilerini memnun etmektedir.

Kanalın yüzde yüz müzik formatı ile yayın yaptığı öğle saatlerinde, popüler yerli ve yabancı şarkılar çalınarak dinleyiciler için keyifli bir ortam yaratılmaktadır. Ayrıca, insan psikolojisi üzerine önemli araştırmaların paylaşıldığı programları ile dinleyicilere hayatlarına dair farkındalık kazandırmayı amaçlamaktadır.

Tempo FM Çorlu, güncel ve kaliteli içerikleri ile bölgedeki radyo dinleyicileri tarafından sevilen bir kanal olma özelliği taşımaktadır.
Tempo FM Çorlu yayınını <strong>radio.net uygulamasında</strong> dinle
Tempo FM Çorlu yayınını radio.net uygulamasında dinle

Tekirdağ adresinden daha fazla radyo istasyonu bulundu

Station